יצירת קשר
מלא/י את פרטיך ונחזור
אליך בהקדם


 מתחיל/ה עבודה חדשה נמצא/ת במעבר בין עבודות שמירה על זכויות ביטוחיות מעוניינ/ת בהצעה לקופת גמל להשקעה אחר

אנחנו מתחייבים ליצור עימך קשר במסגרת שלושה ימי עסקים ממועד פנייתך. ככל שלא נוצר עמך קשר במשך שלושה ימי עסקים ממועד פנייתך, אנא צור עימנו קשר בדחיפות בטלפון 2000*

מבטחים קריירה מבטחים קריירה

כיצד נשלם פחות על המינוס בבנק?

תפריט תפריט
רק מעטים יודעים שאת הלוואה בתנאים הטובים ביותר ניתן לקבל מקופת הגמל ומקרן ההשתלמות!

כיצד נשלם פחות על המינוס בבנק?

בסקרים אחרונים נמצא שקרוב ל76% ממשקי הבית בישראל נמצאים בכל רגע באוברדרפט. כיצד נסגור את המינוס ונשלם את הריבית הנמוכה ביותר.

בהתאם לנתונים שפורסמו על ידי מחלקת המחקר של בנק ישראל, היקף האשראי, אשר צורכים משקי הבית, ללא משכנתאות, נמצא בשיא של כל הזמנים.
ההגבלות על חריגה ממסגרת האשראי בבנק מחייבת את הצרכן הישראלי להגדיל את היקף ההלוואות אותם הוא לוקח. בנוסף, לא פעם, הלוואה משמשת אותנו למימון הוצאות חד פעמיות גדולות, כמו אירוע משפחתי, נסיעה לחו"ל, רכישת רכב וכד'.

מהיכן ניתן לקבל הלוואה?

לפי סקר כלכליסט 80% מבעלי ההלוואות לקחו את ההלוואה מהבנק בו מנוהל החשבון שלהם או מבנק אחר. האפיק השני ממנו הציבור נוהג לקחת הלוואות הוא חברות האשראי, למרות שהריביות מחברות אלו עומדות על בין 9% ל- 10%.
רק מעטים יודעים, שאת ההלוואה בתנאים הטובים ביותר ניתן דווקא לקבל מקופת הגמל ומקרן ההשתלמות.

בנקים חברות אשראי קרן השתלמות
במנורה מבטחים
גובה הריבית 6% 10% 1.6%
תקופת החזר 5 שנים 5 שנים 7 שנים

(נתוני הבנקים וחברות האשראי נלקחו מהפרסומים השונים ועשויים להשתנות מבנק לבנק ומלקוח ללקוח)

ההלוואה המשתלמת ביותר

בהתאם לשינויים שהכניס משרד האוצר בשנת 2012, הפכו קרנות ההשתלמות וקופות הגמל לכלי הלוואות זמין עבור משקי הבית בנוסף לגופים שמורשים לתת הלוואה- הבנקים וחברות כרטיסי האשראי.
למרבית האוכלוסייה הבוגרת, יש קרן השתלמות או קופת גמל, כיום באמצעות ההוראות החדשות, כל אחד יכול לנצל את כספי החיסכון שלו לצורך לקיחת הלוואה.
קרנות ההשתלמות מאפשרות לנו גם גמישות רבה באופן החזר ההלוואה, בהתאם ליכולת הכלכלית של כל אחד ממשקי הבית וכל זאת במחיר הרבה יותר זול משמעותית ממה שהתרגלנו אליו.

קרן ההשתלמות לא נזילה – עדיין ניתן לקבל הלוואה

גם במידה וקרן ההשתלמות שלך עדיין אינה נזילה באפשרותך לקבל ממנה הלוואה עד ל- 45% מהסכום הצבור ובריבית פריים בלבד.

 

אין באמור משום מתן התחייבות למתן הלוואה או לסכומה הכפופים ליתרה עדכנית. הקריטריונים למתן הלוואה קבועים בחברה ונתונים לשיקול דעתה הבלעדי

");

© כל הזכויות שמורות מנורה מבטחים 2014

עיצוב ובנייה: ליקוויד